Doprava

                                                        

Je viacero spôsobov, ako k vám dopraviť objednaný tovar:

1. Osobný odber v sídle našej spoločnosti v Banskej Bystrici. Tento spôsob najskôr môžu využiť zákazníci z blízkeho okolia sídla našej spoločnosti alebo tí, ktorí cez Banskú Bystricu prechádzajú. Pre týchto zákazníkov platia ceny, ktoré sú v našom e-shope a samozrejme, netýkajú sa ich nijaké dopravné náklady.

2. Kuriér - najčastejšie využívame tento spôsob. Dôvodom je rýchlosť, kvalita a dobrá cena za doručenie tovarov. Pri výbere doručenia tovaru kuriérom DPD platia ceny tovarov v zmysle ponuky e-shopu. Doprava je účtovaná formou manipulačného poplatku, ktorého výška je závislá na hodnote vašej objednávky a vybranom spôsobe úhrady.

3. Slovenská pošta - pre prípad, ak Vám nevyhovuje dodanie tovaru kuriérom, je možné tovar doručiť aj prostredníctvom Slovenskej pošty. Pri výbere doručenia tovaru Slovenskou poštou platia ceny tovarov v zmysle ponuky e-shopu. Doprava je účtovaná formou manipulačného poplatku, ktorého výška je závislá na hodnote vašej objednávky a vybranom spôsobe úhrady.

Ceny za dopravu a spôsob platby:

Hodnota objednávky do 59,99 € 60 € a viac
Osobný odber 0 € 0 €
Elektronická platba na predfaktúru 0 € 0 €
Kuriér  4 €  zadarmo
Pošta 4 € zadarmo
Dobierka  +1,50 € + 1,50 €

 

Pre doručenie menších objednávok o malej hmotnosti, napríklad pri objednávke jednej mapy, možno dohodnúť individuálnu výšku manipulačného poplatku. Takáto dohoda je možná buď telefonickou alebo e-mailovou komunikáciou s pracovníkmi e-shopu dobramapa.sk.

    Anketa

    Akú mapu najčastejšie používate?
    Automapa26.6 %
    Cyklomapa24.5 %
    Navrch stránky